ULTRA SAF SU SİSTEMLERİ- MILLIPORE DIRECT Q3 UV

  Su kalitesi; suyu saflaştırmakta kullanılan teknolojilerin doğru seçimi, tasarımı ve etkinliğinin yanı sıra su kontaminant düzeylerini izlemek için kullanılan cihazların doğruluk ve hassasiyetine bağlıdır. Su saflaştırma ve izleme tekniklerinin, beklenen sonucu vermek üzere, üretilen ürünlerde doğru biçimde uygulandığından emin olmak için Kati Kalite Güvencesi (Sertifikasyon, Kalibrasyon, Kalifikasyon ve Validasyon) zorunludur. Suyun saflaştırılmasının bir de maliyeti vardır ve yeterli teknik standartları sürdürürken bir laboratuarın işletme giderlerini en uygun seviyelere indirmek amacıyla, her bir uygulama için doğru su kalitesini kullanmak önemlidir. İşletmelerin kaynaklarını ve çeşitli uygulamalar için doğru su kalitesini göz önünde bulunduran Millipore, bu doğrultuda 3 farklı türde su kalitesi sağlayan 3 farklı laboratuvar suyu sistemini tasarlamıştır. Ayrıca klinik laboratuvarların özel ihtiyaçlarına yönelik sistemler de tasarlanmıştır. Son olarak Millipore, saf suyu en uygun koşullarda depolamak için GWSP (İyi Su Depolama Uygulamaları) uyarınca tasarladığı rezervuarlar ile ürün çeşitliliğini genişletmiştir. 

  Tip I Ultra Saf Su Sistemleri

  Tip I kalitesinde ultra saf su, ileri analitik teknikler, hücre kültürü ve moleküler biyoloji deneylerini içeren kritik laboratuvar uygulamaları için önerilmektedir. Bu saflık düzeyindeki su, içine döküldüğü kaptan ve laboratuvar atmosferinden çok hızlı bir şekilde kontamine olabileceği için, solüsyona ihtiyaç duyulduğunda anlık üretilmelidir.

  Doğrudan Çeşme Suyu Beslemeli Ultra Saf Su Sistemleri 
  Millipore, doğrudan çeşme suyu beslemeli ultra saf ve saf su üretimi için kompakt su sistemleri sağlamaktadır. Bu kavram çok çeşitli avantajlar sunmaktadır:

  • Çeşme suyu alt yapısı bulunan laboratuvarlarda su beslemeli saf su sistemlerinin kurulumu için yer avantajı sağlar. 
  • Pahalı, karmaşık, bakımı zor su arıtma döngülerine bağlı, merkezi su saflaştırma sistem gereksinimlerini ortadan kaldırır.
  • Tüm su saflaştırma aşamalarının ve final su kalitesinin kullanıcı tarafından kontrolüne olanak sağlar.  

  *Ayrıntılı bilgi için lütfen satış temsilcimiz ile iletişime geçiniz.   
  Elix © 2015 Tüm Hakları Saklıdır. - Weeb